+48 504 059 958

godziny pracy: pn - pt
od 7:00 do 16:00
Możliwość wykonania usług poza w/w godzinami, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Kominiarz Rybnik, Żory i okolice, usługi kominiarskie

Umów się na wizytę: 504 059 958

Jesteśmy firmą świadczącą usługi kominiarskie na terenie Rybnika, Żor i okolic. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i doświadczonych kominiarzy, którym żaden komin nie jest straszny. Na tym terenie i w tym zawodzie działamy od lat, dlatego jeśli potrzebują Państwo usług kominiarskich, serdecznie zapraszamy.

Kominiarz inż. Daniel Kita świadczy usługi kominiarskie:

Korzystamy z przeznaczonego do usług kominiarskich sprzętu.

Nie spotkają nas Państwo z byle jakim narzędziem w ręku. Usługi kominiarskie, tak, jak pozostałe rodzaje naszego zawodowego działania, opieramy na profesjonalnym, zaawansowanym technicznie sprzęcie, dzięki któremu nasza praca przebiega pomyślnie i daje naszym Klientom pożądane skutki. Kominiarz w Żorach lub Rybniku? Do usług.

Znamy przepisy i zawsze działamy zgodnie z nimi!

Działamy wyłącznie w zgodzie z obowiązującym prawem, a nasze działanie z zakresu usług kominiarskich opiera się również na znajomości najnowszych przepisów. Przestrzeganie ich skutkuje nienaganną opinią wśród Klientów i możliwością kontynuowania naszej pracy.

Zainteresowała Państwa nasza oferta z zakresu usług kominiarskich?

Czekamy na telefon lub wiadomość. Po uzgodnieniu podstawowych informacji będziemy mogli przystąpić do działania.

Usługi kominiarskie wykonujemy w całym ROW, między innymi w dzielnicach Żor oraz Rybnika:

Żory: Zachód, Śródmieście, Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Osiny, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Rój, osiedle Księcia Władysława, osiedle Powstańców Śląskich, osiedle 700-lecia Żor, osiedle Władysława Sikorskiego, osiedle Wojciecha Korfantego, osiedle Władysława Pawlikowskiego.

Rybnik: Śródmieście, Boguszowice Stare, Boguszowice Osiedle, Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota, Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobczyce, Niewiadom, Maroko, Nowiny, Ochojec, Orzepowice, Paruszowiec, Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik – Północ, Smolna, Stodoły, Wielopole, Zamysłów, Zebrzydowice.

Kominiarz - usługi kominiarskie. Profesjonalne czyszczenie kominów


Poniżej w galerii prezentujemy komin przed czyszczeniem i po czyszczeniu. Jeśli chcesz mieć tak czysty komin, to nie zwlekaj i zadzwoń już teraz!

Umów się na wizytę: 504 059 958

Realizacje


powrót

Kominiarz, usługi kominiarskie Rybnik, Żory

Wieloletnie doświadczenie poparte setkami zrealizowanych zleceń gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług.

+48 504 059 958

godziny pracy: pn - pt od 7:00 do 16:00
Możliwość wykonania usług poza w/w godzinami, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Obszar działania - Żory, Rybnik i okolice

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.