Kominiarz Rybnik, Żory i okolice - usługi kominiarskie

Kominiarz - usługi kominiarskie. Profesjonalne czyszczenie kominów

Jesteśmy firmą świadczącą usługi kominiarskie na terenie Rybnika, Żor i okolic. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i doświadczonych kominiarzy, którym żaden komin nie jest straszny. Na tym terenie i w tym zawodzie działamy od lat, dlatego jeśli potrzebują Państwo usług kominiarskich – Event System spisze się na medal.

Czym jednak byłaby nasza oferta bez dokładnego zaznaczenia, co możemy dla Państwa zrobić?

Kominiarz inż. Daniel Kita świadczy usługi kominiarskie :

Korzystamy z przeznaczonego do usług kominiarskich sprzętu.

Nie spotkają nas Państwo z byle jakim narzędziem w ręku. Usługi kominiarskie, tak, jak pozostałe rodzaje naszego zawodowego działania, opieramy na profesjonalnym, zaawansowanym technicznie sprzęcie, dzięki któremu nasza praca przebiega pomyślnie i daje naszym Klientom pożądane skutki. Kominiarz w Żorach lub Rybniku? Do usług.

Znamy przepisy i zawsze działamy zgodnie z nimi!

Działamy wyłącznie w zgodzie z obowiązującym prawem, a nasze działanie z zakresu usług kominiarskich opiera się również na znajomości najnowszych przepisów. Przestrzeganie ich skutkuje nienaganną opinią wśród Klientów i możliwością kontynuowania naszej pracy.

Zainteresowała Państwa nasza oferta z zakresu usług kominiarskich?

Czekamy na telefon lub wiadomość. Po uzgodnieniu podstawowych informacji będziemy mogli przystąpić do działania.


Poniżej w galerii prezentujemy komin przed czyszczeniem i po czyszczeniu. Jeśli chcesz mieć tak czysty komin, to nie zwlekaj i umów się na wizytę.

Realizacje


powrót

17 lat na rynku usług kominiarskich

Wieloletnie doświadczenie poparte setkami zrealizowanych zleceń gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług.

+48 504 059 958 info@uslugikominiarskiezory.pl

Obszar działania - Żory, Rybnik i okolice

zapytaj nas ON-LINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.