Uszczelnianie kominów Rybnik, Żory i okolice

Szczelny przewód kominowy jest niezbędny dla efektywnego funkcjonowania kotła lub kominka, ale przede dla bezpieczeństwa budynku i jego mieszkańców. Za niedrożność ciągu kominowego odpowiedzialna jest przede wszystkim sadza, która w każdej chwili może ulec zapłonowi powodując pożar komina. Aby uniknąć tego rodzaju niebezpiecznych wypadków należy bezwzględnie dbać zarówno o czyszczenie kominów oraz z uwagą podchodzić do ich szczelności.

Nasza firma pragnie zaoferować Państwu specjalistyczne usługi uszczelniania kominów. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie oraz rzetelne kwalifikacje i z pomocą profesjonalnego sprzętu wykonujemy szereg prac pozwalających przywrócić przewodom kominowym drożność.
 
Zakres prac niezbędnych do wykonania zawsze określamy po oględzinach stanu technicznego komina. Wówczas możemy zaproponować optymalne rozwiązania i przeprowadzić uszczelnianie z zastosowaniem adekwatnych środków wykonując czyszczenie, frezowanie lub szlamowanie komina.

Zapraszamy zainteresowanych skorzystaniem z naszej pomocy. Terytorialny zakres naszego działania to Rybnik oraz Żory, a także okolice ww. miast.

powrót

17 lat na rynku usług kominiarskich

Wieloletnie doświadczenie poparte setkami zrealizowanych zleceń gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług.

+48 504 059 958 info@uslugikominiarskiezory.pl

Obszar działania - Żory, Rybnik i okolice

zapytaj nas ON-LINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.